01.07.2017

Moonlight - recenzja

Hej!

Lilla Lou już po raz drugi umieściło moją pracę w ich szkicowniku. Tym razem przysłali mi świeżutki szkicownik "Moonlight". Zapraszam na recenzję :)

Okładka szkicownika od razu przykuła moją uwagę. Szczególnie ten duży kot idący obok modelki.  Logo Lilla Lou zostało trochę odnowione. Jest bardziej minimalistyczne i komu jak komu, ale mi bardziej podoba się właśnie to :D


Na pierwszych stronach szkicownika znajdziemy jak zawsze krótką Szkołę Rysunku . Tym razem jest to gładka skora, szorstka powierzchnia i usuwanie fragmentów rysunku.
Co kilka kartek możemy zobaczyć prace projektantek. Autorkami prac są: Ja - Aniaa2004 (teraz Zania) Anulak224, catty night, Salaja1, Krikri66, oraz Enigma :) Wszystkie prace są cudne, gratuluję dziewczynom :)
Jest wiele nowych, ciekawych obrysów, co jest dużym plusem :) Obrysy są jak zawsze jednostronne a kartki grube, więc żaden flamaster czy kredka nie przebije nam na drugą stronę. 
Po otrzymaniu szkicownika postanowiłam jak najszybciej go przetestować. Pojawiła się w nim już jedna praca :)


Myślę, że Moonlight mianuję moim faworytem :D Moja ogólna ocena to zdecydowanie 10/10. Same plusy, żadnych minusów :) Osobom, które jeszcze go nie mają, zdecydowanie polecam :)

Ania


6 komentarzy :

 1. Jakie Ty postępy zrobiłaś! Śliczna praca! Muszę przyznać, że nowe pozy są świetne. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow ta twarz na pierwszym obrysie jest taka inna! Super szkicownik!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny szkicownik, być może wkrótce go nabędę. Bardzo spodobała mi się w szkicowniku Twoja praca, Catty night i Anulaka224. Wiele ciekawych póz też jest, chociaż ta na 1 fotografii ma takie trochę inne oczy od pozostałych.
  Super recenzja Aniu :)

  mischotta.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też to zauważyłam, że ten jeden obrys ma inne oczy/ Dziękuję! <3

   Usuń